Як зробити ключ ЕЦП в Приват24 за 5 хвилин і подати декларацію вчасно! Електронний цифровий підпис

23067

Як і в минулому році, зараз спостерігається великий ажіотаж пов’язаний з подачею електронних декларацій про доходи. Ключовим елементом в системі електронного документообігу є електронний цифровий підпис — ЕЦП. Видавати її мають право тільки акредитовані установи, серед яких давно вже числиться Приватбанк.
Тепер уже державний, найбільший банк країни дає можливість все оформити буквально за 5 хвилин! У цьому матеріалі ви побачите детальний мануал як зробити собі ключ ЕЦП, якщо ж щось буде неясно — запитуйте в коментарях, постараємося оперативно відповісти!

Короткий зміст:

 1. Терміни подання декларації зміщені до першого травня — але не для всіх
 2. Як зробити ключ електронного цифрового підпису — покроковий мануал
 3. Що таке ЕЦП

ЗАЛИШІТЬ ВІДГУК ЧИ ЗАДАЙТЕ ПИТАННЯ ПРО ОФОРМЛЕННЯ ЕЦП В КОМЕНТАРЯХ! ◄◄

Крайні терміни подачі електронної декларації про доходи посунені до травня

Ось така приємна новина з’явилася буквально пару днів назад. Якщо бути точніше — тепер подати декларацію можна до першого травня. Однак така поступка зроблена не для всіх — а лише для тих хто здає декларацію вперше.

Як зробити ключ електронного цифрового підпису в Приват 24 — покроковий план:

 Крок 1:  Зайдіть в онлайн систему Приватбанку яка видає ключі електронного цифрового підпису.

У Приватбанку є дві системи які роблять це:

 • Приват24 — інтернет-банкінг Привату
 • АЦСК Приватбанку (Акредитований Центр сертифікації ключів). Однак отримання ключа все одно буде відбуватися через Приват24 — така особливість системи. Сайт АЦСК Привату має в першу чергу консультативну функцію, хоча деякий практичний функціонал теж є — але тільки для тих хто вже має ключ ЕЦП. Ми ж будемо оформляти його вперше.

Для входу в дані системи потрібно мати картку Приватбанку, якщо у вас її немає — зверніться до найближчого відділення банку, там співробітники допоможуть вам все зробити (і відкрити карту, і отримати ЕЦП прямо у відділенні).

 

 

 Крок 2:  Натисніть на вкладку Всі послуги на головній сторінці банкінгу Приват24

Приват24 - вкладка Всі Послуги для ЕЦП ключа - електронний цифровий підпис

 

 Крок 3:  У вкладці Всі послуги проскрольте сторінку трохи вниз, і в лівому бічному меню натисніть на вкладку Бізнес

Вкладка Бізнес в Приват 24 - оформлення ключа ЕЦП - електронною цифрового підпису

 

 Крок 4:  У вкладці Бізнес натисніть на кнопку Завантажити сертифікат. Як правило, проблем на цьому етапі виникнути не повинно, однак в деяких випадках потрібно буде підтвердити свій фінансовий номер телефону (через який ви входите в Приват24). Зробити це можна в будь-якому найближчому банкоматі ПриватБанку або терміналі самообслуговування. При цьому картку мати необов’язково!

Вкладка Завантажити Сертифікат ЕЦП в Приват24

 

 Крок 5:  З’явиться повідомлення що потрібно встановити розширення для браузера — натисніть на кнопку нижче для установки:

Необхідно встановити разширению для браузера - Приват24 - ключ ЕЦ

 

 Крок 6:  Після натискання на кнопку «встановити» вас перекине на сайт Гугл магазину, де ви абсолютно вільно зможете встановити додаток BankID CryptoPlugin для створення ключа ЕЦП

Додаток BankId Crypto Plugin - Для створення ключа ЕЦП в Приват24

 

 Крок 7:  Після встановлення плагіну з’явиться ось таке повідомлення — не варто ні в якому разі панікувати! Просто натисніть на посилання що знаходиться під попередженням (Пакет інсталяції ..) і скачайте файл. Якщо він сам не встановиться — натисніть на файл два рази лівою кнопкою миші (для запуску процесу інсталяції)

Електронний цифровий підпис - ЕЦП в Приват 24 для електронної декларації - установка пакета інсталяції плагіна BankID CryptoPlugin

 

 Крок 8:  Після установки всіх додатків вам відкриються поля введення особистих даних для ключа Електронного цифрового підпису — введіть свої дані.

Електронний цифровий підпис ЕЦП в Приват 24 - особисті дані

 

 Крок 9:  Далі вас перекине на сторінку де ви повинні Вибрати місце для зберігання ЕЦП, натисніть на кнопку Обрати

Подача декларацій про доходи - вибір місця зберігання ключа ЕЦП - Приват24

 

 Крок 10:  На цьому кроці ви повинні вибрати конкретне місце де буде зберігатися ваш ключ. Потрібно створити папку для ключа ЕЦП.

ЕЦП - місце зберігання ключа - Приват24 - Електронний Цифровий підпис

 

 Крок 11:  Тепер придумайте і двічі введіть пароль для свого ключа ЕЦП

Пароль для ключа ЕЦП - Електронний цифровий підпис для декларацій про доходи

 

 Крок 12:  Далі вам на ваш фінансовий телефон прийде код підтвердження установки пароля на ЕЦП

Код підтвердження для ЕЦП в Приват 24 - декларація про доходи чиновників

 

 От і все!  Після введення коду підтвердження який прийде по СМС вам буде показано таке повідомлення:

Електронний цифровий підпис - останній етап в Приват24

 

Далі швидше за все вам потрібно буде скопіювати папку з ключем ЕЦП на флешку і йти подавати декларацію. Не забудьте при цьому пароль до файлу ЕЦП, запишіть його на всякий випадок!

Якщо є питання — задавайте в коментарях — обов’язково відповімо!

Корисне відео: Як створити Електронний цифровий підпис (ключ) в Приват 24:

 

Що таке Електронний цифровий підпис — ЕЦП?

Електронний цифровий підпис — це цифровий аналог вашого підпису, призначений для підписання електронних документів. Переваги використання саме цифрового варіанту підпису і взагалі електронних документів:

 1.  Загальне спрощення системи документообігу  — в порівнянні з паперовим варіантом традиційної бухгалтерії
 2.  Безпека  — ключ зашифрований надійним криптографічним способом
 3.  Простота використання  — ключовим елементом цифрового документообігу є елетронний ключ підпису, що при поширенні комп’ютерної техніки робить процедуру підпису дуже швидкою і легкою
 4.  Екологічність  — замість тисяч тонн паперу використовуються віртуальні носії. Це зберігає нашу екологію, що дуже важливо в наш час.
 5.  Відповідність сучасним міжнародним стандартам.  Електронний документообіг бадьоро крокує світом впроваджуючись урядами все нових і нових країн — це справжній тренд ефективності та екологічності.

ОТРИМУЙТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НОВІ МАТЕРІАЛИ САЙТУ НА ВАШ E-MAIL! 

Відгуки про оформлення ЕЦП в Приват24

8 КОММЕНТАРИИ

 1. доброго дня. я зантажувала ецп, мені довго не приходила смс з підтвердженням, після чого програму вибило з надписом щось про АЦСК. тепер незнаю що далі.заново створити не получається

 2. Доброго дня, у відділенні банку допомогли створити ключі, але не можу відправити звіти ФОП, оскільки не вдається провести заяву про реєстрацію ЄЦП. зміст помилки — Податковий документ звітності не відповідає формату (стандарту) електронного документа звітності суб’єктів господарювання, затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 — рядок 2. Некоректний тип підпису: ‘Печатка’.

 3. В прошлом году получали ключи в Приват Банке — заполняли декларацию, в этом году на сайте НАЗК выдает ошибку 24 (ключ поврежден или неверный пароль). Можно ли получить новый ключ? или перепроверить пароль?

 4. в минулому році створила ключ і подала декларацію в цьому році термін його закінчився створила заново але не можу зайти щоб подати декларацію бо мені вибиває що користувач з таким податковим номером існує як бути

 5. Повна лажа з електронним декларуванням. Дуже багато посилок то на хром, то нема розширення, хоча в минулому році ключ таки було отримано. Не буду здивований якщо запропонують ще здати аналізи. І то не факт що Вам вдастя отримат иключ та відправити деклариацію. Таке враження, що на замовлення розроблений спеціальний КВЕСТ і хтось кайфує від того як «людишки» пробують здати декларацію яка їм абсолютно не потрібна.

 6. получила ключ декларации в приват24, но при входе в личный кабинет для подачи декларации выбивает, что ключ должен называться key6, и дальше не пропускает. ключ полученный в privat24 называется по-другому.

 7. Відкрила ключ за допомогою Word pad парка форматнулася але на НАЗК зайшла спокійно чи це не проблема

 8. Чому я маю подавати цю декларацію??? і робити цю підпис
  Вже нервів нема, а як нема кому зробити то все, добре що в мене тямущі родичі є

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here