Як зробити ключ ЕЦП в Приват24 за 5 хвилин і подати декларацію вчасно! Електронний цифровий підпис

3
1778

Як і в минулому році, зараз спостерігається великий ажіотаж пов’язаний з подачею електронних декларацій про доходи. Ключовим елементом в системі електронного документообігу є електронний цифровий підпис — ЕЦП. Видавати її мають право тільки акредитовані установи, серед яких давно вже числиться Приватбанк.
Тепер уже державний, найбільший банк країни дає можливість все оформити буквально за 5 хвилин! У цьому матеріалі ви побачите детальний мануал як зробити собі ключ ЕЦП, якщо ж щось буде неясно — запитуйте в коментарях, постараємося оперативно відповісти!

Короткий зміст:

 1. Терміни подання декларації зміщені до першого травня — але не для всіх
 2. Як зробити ключ електронного цифрового підпису — покроковий мануал
 3. Що таке ЕЦП

ЗАЛИШІТЬ ВІДГУК ЧИ ЗАДАЙТЕ ПИТАННЯ ПРО ОФОРМЛЕННЯ ЕЦП В КОМЕНТАРЯХ! ◄◄

Крайні терміни подачі електронної декларації про доходи посунені до травня

Ось така приємна новина з’явилася буквально пару днів назад. Якщо бути точніше — тепер подати декларацію можна до першого травня. Однак така поступка зроблена не для всіх — а лише для тих хто здає декларацію вперше.

Як зробити ключ електронного цифрового підпису в Приват 24 — покроковий план:

 Крок 1:  Зайдіть в онлайн систему Приватбанку яка видає ключі електронного цифрового підпису.

У Приватбанку є дві системи які роблять це:

 • Приват24 — інтернет-банкінг Привату
 • АЦСК Приватбанку (Акредитований Центр сертифікації ключів). Однак отримання ключа все одно буде відбуватися через Приват24 — така особливість системи. Сайт АЦСК Привату має в першу чергу консультативну функцію, хоча деякий практичний функціонал теж є — але тільки для тих хто вже має ключ ЕЦП. Ми ж будемо оформляти його вперше.

Для входу в дані системи потрібно мати картку Приватбанку, якщо у вас її немає — зверніться до найближчого відділення банку, там співробітники допоможуть вам все зробити (і відкрити карту, і отримати ЕЦП прямо у відділенні).

 

 

 Крок 2:  Натисніть на вкладку Всі послуги на головній сторінці банкінгу Приват24

Приват24 - вкладка Всі Послуги для ЕЦП ключа - електронний цифровий підпис

 

 Крок 3:  У вкладці Всі послуги проскрольте сторінку трохи вниз, і в лівому бічному меню натисніть на вкладку Бізнес

Вкладка Бізнес в Приват 24 - оформлення ключа ЕЦП - електронною цифрового підпису

 

 Крок 4:  У вкладці Бізнес натисніть на кнопку Завантажити сертифікат. Як правило, проблем на цьому етапі виникнути не повинно, однак в деяких випадках потрібно буде підтвердити свій фінансовий номер телефону (через який ви входите в Приват24). Зробити це можна в будь-якому найближчому банкоматі ПриватБанку або терміналі самообслуговування. При цьому картку мати необов’язково!

Вкладка Завантажити Сертифікат ЕЦП в Приват24

 

 Крок 5:  З’явиться повідомлення що потрібно встановити розширення для браузера — натисніть на кнопку нижче для установки:

Необхідно встановити разширению для браузера - Приват24 - ключ ЕЦ

 

 Крок 6:  Після натискання на кнопку «встановити» вас перекине на сайт Гугл магазину, де ви абсолютно вільно зможете встановити додаток BankID CryptoPlugin для створення ключа ЕЦП

Додаток BankId Crypto Plugin - Для створення ключа ЕЦП в Приват24

 

 Крок 7:  Після встановлення плагіну з’явиться ось таке повідомлення — не варто ні в якому разі панікувати! Просто натисніть на посилання що знаходиться під попередженням (Пакет інсталяції ..) і скачайте файл. Якщо він сам не встановиться — натисніть на файл два рази лівою кнопкою миші (для запуску процесу інсталяції)

Електронний цифровий підпис - ЕЦП в Приват 24 для електронної декларації - установка пакета інсталяції плагіна BankID CryptoPlugin

 

 Крок 8:  Після установки всіх додатків вам відкриються поля введення особистих даних для ключа Електронного цифрового підпису — введіть свої дані.

Електронний цифровий підпис ЕЦП в Приват 24 - особисті дані

 

 Крок 9:  Далі вас перекине на сторінку де ви повинні Вибрати місце для зберігання ЕЦП, натисніть на кнопку Обрати

Подача декларацій про доходи - вибір місця зберігання ключа ЕЦП - Приват24

 

 Крок 10:  На цьому кроці ви повинні вибрати конкретне місце де буде зберігатися ваш ключ. Потрібно створити папку для ключа ЕЦП.

ЕЦП - місце зберігання ключа - Приват24 - Електронний Цифровий підпис

 

 Крок 11:  Тепер придумайте і двічі введіть пароль для свого ключа ЕЦП

Пароль для ключа ЕЦП - Електронний цифровий підпис для декларацій про доходи

 

 Крок 12:  Далі вам на ваш фінансовий телефон прийде код підтвердження установки пароля на ЕЦП

Код підтвердження для ЕЦП в Приват 24 - декларація про доходи чиновників

 

 От і все!  Після введення коду підтвердження який прийде по СМС вам буде показано таке повідомлення:

Електронний цифровий підпис - останній етап в Приват24

 

Далі швидше за все вам потрібно буде скопіювати папку з ключем ЕЦП на флешку і йти подавати декларацію. Не забудьте при цьому пароль до файлу ЕЦП, запишіть його на всякий випадок!

Якщо є питання — задавайте в коментарях — обов’язково відповімо!

Корисне відео: Як створити Електронний цифровий підпис (ключ) в Приват 24:

https://www.youtube.com/watch?v=V_chi6zurHA

 

Що таке Електронний цифровий підпис — ЕЦП?

Електронний цифровий підпис — це цифровий аналог вашого підпису, призначений для підписання електронних документів. Переваги використання саме цифрового варіанту підпису і взагалі електронних документів:

 1.  Загальне спрощення системи документообігу  — в порівнянні з паперовим варіантом традиційної бухгалтерії
 2.  Безпека  — ключ зашифрований надійним криптографічним способом
 3.  Простота використання  — ключовим елементом цифрового документообігу є елетронний ключ підпису, що при поширенні комп’ютерної техніки робить процедуру підпису дуже швидкою і легкою
 4.  Екологічність  — замість тисяч тонн паперу використовуються віртуальні носії. Це зберігає нашу екологію, що дуже важливо в наш час.
 5.  Відповідність сучасним міжнародним стандартам.  Електронний документообіг бадьоро крокує світом впроваджуючись урядами все нових і нових країн — це справжній тренд ефективності та екологічності.

ОТРИМУЙТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НОВІ МАТЕРІАЛИ САЙТУ НА ВАШ E-MAIL! 

Відгуки про оформлення ЕЦП в Приват24

3 КОММЕНТАРИИ

 1. доброго дня. я зантажувала ецп, мені довго не приходила смс з підтвердженням, після чого програму вибило з надписом щось про АЦСК. тепер незнаю що далі.заново створити не получається

 2. Доброго дня, у відділенні банку допомогли створити ключі, але не можу відправити звіти ФОП, оскільки не вдається провести заяву про реєстрацію ЄЦП. зміст помилки — Податковий документ звітності не відповідає формату (стандарту) електронного документа звітності суб’єктів господарювання, затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 — рядок 2. Некоректний тип підпису: ‘Печатка’.

 3. В прошлом году получали ключи в Приват Банке — заполняли декларацию, в этом году на сайте НАЗК выдает ошибку 24 (ключ поврежден или неверный пароль). Можно ли получить новый ключ? или перепроверить пароль?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here